В Одесі на гарячому затриманий «сканерист»

05.04.2019 14:08
1 384
За допомогою спеціального обладнання зловмисник відкрив автомобіль та викрав особисте майно його власника.

До рук підозрюваного потрапив гаманець з майже тисячею гривень, документи та відеореєстратор з автомобіля «Джилі», який власник припаркував на одній з центральних вулиць міста, а сам пішов у справах.

Заволодівши майном, зловмисник зі своїм товаришем, якого використовував в якості водія, попрямували до ломбарду. Проте «обміняти» викрадене на готівку не вдалося: оперативники Портофранківського відділення поліції, що вже чекали на чоловіка, вилучили у нього і речі потерпілого, і електронний прилад для «сканування» автомобілів.

Серед вилучених речей були документи потерпілого, за допомогою яких поліцейські оперативно встановили його особу. З’ясувалося, що три роки тому чоловік вже потерпав від протиправних дій: тоді він став жертвою автовикрадачів.

За телефоном, який зберігся у поліцейських базах даних, одеситові повідомили про затримання «сканериста». І якщо минулого разу викрадену автівку чоловікові повернули через 15 хвилин після того, як він виявив її зникнення, то зараз правоохоронці спрацювали ще оперативніше - потерпілий навіть не встиг звернутися у поліцію.

Наразі підозрюваний – раніше засуджений за крадіжки одесит – знаходиться у Портофранківському відділенні поліції, де надає пояснення та перевіряється на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території Одеси та області.

 <

Рассказать

Читайте также