Зеленський призначив двох суддів на Одещину

17.10.2019 18:04
668

Відповідний документ про призначення суддів опублікований на офіційному сайті Офісу президента.

До Миколаївського районного суду Одеської області президент Володимир Зеленський призначив Віталія Горобця, а до Малиновського районного суду Одеси Дмитра Роїка.

Віталій Горобець раніше також працював у Миколаївському районному суді Одеської області. Згідно з е-декларацією, він має квартиру в Одесі площею 107,8 кв. м, та дві автівки: "ВАЗ- 21214 Нива" 2006 року випуску та VOLKSWAGEN POLO, 2013 року випуску. Зазначимо, що у вересні Горобець подав декларацію у якості кандидата на суддю в Одеський апеляційний суд, проте президент, видно, вирішив залишити його у суді, де він працював раніше.

Дмитро Роїк також подавав е-декларацію у якості кандидата на посаду Одеського апеляційного суду, проте і тут не судилося – суддю призначили на старе місце роботи – у Малиновський райсуд Одеси. Власної нерухомості Роїк не має, він задекларував квартиру площею 125,3 кв. м, яку безкоштовно винаймає разом із родиною. Також у нього в оренді перебуває підвальне приміщення площею 185,3 кв. м, та койко-місце менше 10 "квадратів". Що стосується автівки, то сам суддя має Toyota Сamry, 2006 року випуску, а його дружина користується Тoyota Lexus RX330, 2003 року.

Нагадаємо, у вересні Зеленський призначив суддю до Суворовського районного суду Одеси.

Джерело<

Рассказать

Читайте также