Зеленський представив членів своєї команди (ВІДЕО)

19.04.2019 12:39
713
Серед представлених фахівців – колишній міністр фінансів Олександр Данилюк і лікар Євген Комаровський.

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський представив членів своєї команди. Це сталося в ефірі програми Право на владу на телеканалі 1+1 у четвер, 18 квітня.

“Це моя команда, ці фахівці – молоді світлі люди, які зі мною підуть до адміністрації президента. Хто буде кращим, той отримає ту чи іншу посаду”, – сказав він.

Зокрема, Руслан Стефанчук є ідеологом партії Зеленського Слуга народу, Іван Баканов – голова цієї партії, Дмитро Разумков відповідає за питання внутрішньої політики, Олександр Данилюк – за міжнародні відносини, Руслан Рябошапка – за охорону порядку й антикорупційну політику, Галина Янченко – експерт антикорупційної політики, Сергій Кальченко – експерт із виборчого законодавста, Денис Монастирський відповідальний за правоохоронні органи.

Як радника з медицини Зеленський також представив лікаря Євгена Комаровського. Вікторія Страхова відповідатиме за банківську діяльність, Марина Бандіні – за політику рівних прав, а Ірина Венідіктова – за реформи в судовій системі.

<

Рассказать

Читайте также