Як Україні увірватися в тридцятку сильніших економік світу

14.12.2018 12:12
458

 

Займатися політикою – не дуже приємно, багато хто відмовляється, але життя так склалося, що тільки політика може змінювати ситуацію.

 

Саме цими словами  Сергій Тарута – лідер політичної партії «Основа» представив одеситам керівників Одеської обласної та міської осередків партії.

12 грудня на прес-конференції в Одесі для обговорення також була запропанована Стратегія економічного розвітку України до 2030 року.

В партії впевнені: якщо  подолати корупцію, скоротити надмірний державний аппарат, залучити інвестиції, зупинити еміграцію молоді, унеможливити існування тіньового бізнесу, тоді країна може досягти 10% зростання ВВП на рік. Більш того, за 10 років українська економіка може увірватися у тридцятку найкращих та найефективніших у світі.

<

Рассказать

Читайте также

Последнюю из жертв пожара в одесской гостинице "Токио Стар" похоронили только через четыре месяца после трагедии
25.12.2019
679
В Сумской области похоронили последнюю жертву пожара в одесской гостинице «Токио Стар», который произошел в августе. Девочка — Валентина Долгих — погибла ...
Директор департамента финансов ОГА Марина Зинченко отказалась предоставлять публичную информацию
25.02.2020
353
Чиновники департамента финансов ООГА скрывают от граждан информацию о юридических услугах, закупленных за деньги налогоплательщиков. Совсем недавно ...