В одеській мерії визначилися із компанією, яка побудує дорогу "Хаджибей-2"

19.09.2019 04:40
575

Депутати Одеської міської ради дали зелене світло будівництву дороги "Хаджібей-2", що має врятувати вулиці Одеси від нашестя вантажівок

Про це стало відомо 18 вересня під час засідання сесії Одеської міської ради.

Щоправда, збудують дорогу, яка пройде паралельно Хаджибейській дорозі не Адміністрація морських портів чи стивідори, а приватна компанія "Євротермінал", на майданчик якої на даний час замикається естакада порту. Після збудування нової комунікації вантажівки, що прямуватимуть дорогою "Хаджібей-2", потраплятимуть прямісінько на "Євротермінал".

Мер Одеси Геннадій Труханов виступив за підтримку проекту, заявивши, що він є привабливим як з інвестиційної точки зору, так і технчіної, адже "Хаджибей-2" не перетинає підземні і наземні комунікації. "Що до проєктів стивідорів та портовиків, то, на жаль, ми не можем з ними погодитися. Вони не є вдалими, крім того, там немає фінансування. А ми вже зараз маємо позбавити людей, що живуть у Суворовському районі, того пекла, що їм влаштовують вантажівки", – заявив міський голова.

Нагадаємо, у липні АМПУ, міська влада та стивідори сіли за стіл переговорів через будівництво дороги "Хаджибей-2".

Джерело<

Рассказать

Читайте также

Одессита осудили за терроризм

15.06.2016
672
Прокуратура Одесской области заочно осудила мужчину до восьми лет лишения свободы с конфискацией имущества за участие в террористической организации.