В адміністрації Одеського порту думають, що робити з готелем "Одеса"

22.11.2019 16:15
671

Пасажирський комплекс Одеського порту, включно з будівлею готелю “Одеса”, планується до передачі в концесію.

Про це повідомляє пресслужба адміністрації Одеського морського порту.

“Нещодавно створене головне представництво АМПУ існує в ДП “Адміністрація морських портів України” на правах відокремленого підрозділу. У головному представництві концентруються всі непрофільні активи філій АМПУ в портах, у тому числі і пасажирський комплекс Одеського порту, поки що за винятком готелю “Одеса”. Зараз у Міністерстві інфраструктури України вирішується питання про передачу готелю на баланс АМПУ”, – повідомив Дмитро Подорян, директор головного представництва АМПУ під час інтерв’ю телекомпанії ICTV 19 листопада.

В адміністрації порту думають над тим, щоб пасажирський комплекс і готель передати у концесію.

Готель “Одеса” не експлуатується вже вісім років. За словами в. о. директора ДП “Одеський порт” Олексій Мясковського, готель побудували у період з 1999 по 2001 рік на правах часткової власності: 80% належить державі, балансоутримувач ДП “Одеський морський торговельний порт”, 20% – приватній компанії. Працював готель до літа 2011 року, а потмі прокуратура Одеської області подала позов щодо розірвання відносин з приватною компанією – співвласником готелю. “З того часу готель не працює.

Договір між державою в особі Одеського порту і компанією було розірвано, і співвласник залишив управління готелем, але цій компанії, як і раніше, належить 20% власності. А відтак, сьогодні є кілька варіантів вирішення проблеми. Перший: домовитися зі співвласником і разом вкласти гроші у відновлення готелю, але у порту немає таких коштів, а у співвласника – бажання. Другий: викупити у приватної компанії її долю і, консолідувавши комплекс в одних руках, вже щось з ним робити, знайти інвестора, наприклад.

Концесійний проєкт ДП “АМПУ” на території пасажирського комплексу Одеського порту, куди буде включений і готель “Одеса”, якраз це передбачає”, – розповів Мясковський.

Джерело<

Рассказать

Читайте также