Скандальний одеський проєкт став переможцем конкурсу

18.09.2019 14:34
507

Проєкт реконструкції будівлі так званої Євромеріі на вулиці Косівській, 2-д, став лауреатом міжнародного будівельного конкурсу "Європейська премія".

Про це стало відомо сьогодні, 18 вересня, під час засідання сесії Одеської міської ради.

Як повідомив під час засідання сесії Одеської міської ради начальник міського управління капітального будівництва Борис Панов, нагородження відбулось у Варшаві. Одним з лауреатів став проєкт реконструкції будівлі Євромеріі. "Було більше ніж 100 проектів з країн Східної Європи, і ми вийшли у фінал, де стали лауреатами", – зазначив він. Євромерія отримала знак відзнаки "European Award-2018".

У свою чергу, міський голова Геннадій Труханов зазначив, що в минулому році у цьому ж конкурсі переміг проєкт реставрації Потьомкінських сходів, а в цьому успіх отримав ще один одеський проєкт.

Нагадаємо, що Геннадій Труханов являтся фігурантом кримінального провадження по фінансових зловживаннях під час придбання комплексу будівель колишнього заводу "Краян", який згодом перетворився у Євромерію. Зазначимо, що Малиновський районний суд виправдав Геннадія Труханова та інших фігурантів справи. Проте Спеціалізована антикорупційна прокуратура не погодилася з таким вироком суду та вирішила оскаржити його в апеляційній інстанції. Заступник генпрокурора – керівник САП Назар Холодницький подав апеляційну скаргу на виправдувальний вирок Малиновського районного суду Одеси, яким чинний Одеський міський голова та інші співучасники так званої справи "Краяну" визнані невинними у заволодінні бюджетними коштами.

Додамо, що окрім великої вартості будівель колишнього заводу "Краян", одеська мерія заплатила чималі кошти за проведення капітального ремонту. Спочатку на неї витратити півмільярда гривень, проте згодом проєкт здорожчав. Хоча самі чиновники вважають, що зробили "скромний ремонт".

Джерело<

Рассказать

Читайте также