Пожежа у одеському готелі Токіо Стар: у справі є нові деталі

07.11.2019 05:12
686

Колегією суддів було розпочато розгляд апеляційних скарг підозрюваного.

У вівторок, 5 листопада, колегією суддів з розгляду кримінальних справ Одеського апеляційного суду в складі: головуючого – судді Прібилова В.М., суддів – Котелевського Р.І. та Кадегроб А.І. було розпочато розгляд апеляційних скарг підозрюваного Чорного В.Л., захисників Верхоли І.О., Ягунова Д.В. та прокурора відділу прокуратури Одеської області Антощука Є.М. на ухвалу слідчого судді Київського районного суду м. Одеси від 15.10.2019 про продовження строку застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваному Чорному В.Л. та апеляційної скарги захисника підозрюваного Чорного В.Л. – адвоката Поліщука А.В. на ухвалу слідчого судді Київського районного суду м. Одеси від 12.09.2019 про накладення арешту на майно в межах одного кримінального провадження. Про це повідомляє прес-служба суду.

«В судовому засіданні апеляційного суду, до початку розгляду апеляційних скарг по суті, суддею Прібиловим В.М. заявлений самовідвід з підстав передбачених пунктом 4 частини першої статті 75 КПК України. Самовідвід мотивовано тим, що захисник підозрюваного Чорного В.Л. – Ягунов Д.В. представляв інтереси судді Прібилова В.М. у Вищій раді правосуддя.

Ухвалами Одеського апеляційного суду від 05.11.2019 заявлений суддею Прібиловим В.М. самовідвід задоволено, матеріали за вищевказаними апеляційними скаргами вирішено передати до апарату Одеського апеляційного суду для здійснення повторного автоматизованого перерозподілу, в порядку, передбаченому ст. 35 КПК України.

Додатково повідомляємо, що відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справ між суддями Одеського апеляційного суду від 06.11.2019 головуючим суддею за вищевказаними апеляційними провадженнями визначено суддю Копіцу О.В.», - йдеться у повідомленні.

Джерело<

Рассказать

Читайте также

Дайджест за 05.01.18

06.01.2018
815
Накануне Рождества сотрудники ГСЧС проводят рейды по православным и греко-католическим храмам Одесской области, проверяя соблюдение священнослужителями ...