Підозрюваний у вбивстві 14-річної Дар'ї Дробот дав свідчення

04.11.2019 15:05
524

15-річний підліток, затриманий правоохоронними органами за підозрою у вбивстві юної мешканки Одеси Даши Дробот, зізнався в скоєнні цього злочину. Про це повідомив журналістам начальник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Олег Бех. Як зазначив співрозмовник агентства, під тиском різних доказів, включаючи замиті сліди крові на одязі затриманого, останній підтвердив: під час прогулянки з дівчинкою він запропонував їй вступити з ним в статевий зв'язок, а коли вона відмовилася і стала чинити опір, нібито «озвірів» і почав її бити по голові, а потім штовхав іі уже лежачу. Потім підозрюваний спробував згвалтувати потерпілу, але не зробив цього.

Сам же підліток характеризується вкрай негативно і в даний час числиться в одному з ПТУ, хоча заняття не відвідує. Крім того, тільки в цьому році молода людина двічі затримувався за грабежі, а в одній зі справ навіть вже отримав умовний термін (другу справу Суворовський райсуд Одеси ще продовжує розглядати).

"У дівчинки пропав телефон. Як з'ясувалося, зловмисник прийшов весь в крові до своїх друзів, приніс цей телефон і запропонував продати, сказавши, що його знайшов", - розповів начальник поліції, додавши, що хлопець збирався на отримані гроші купити наркотики. В результаті телефон був зданий в ломбард.

В даний час підозрюваний знаходиться під вартою, і найближчим часом буде вирішуватися питання про подальший запобіжний захід по ст. 115 КК (умисне вбивство), що передбачає покарання аж до довічного ув'язнення.

Додамо, що затриманий вже цілком підсудний, так як за чинним українським законодавством перед законом за особливо тяжкі злочини відповідають особи, починаючи з 14 років.

Джерело<

Рассказать

Читайте также