Одеським чиновникам з екології запропонували подати заяви про звільнення

13.12.2019 10:20
661

В Одеській обласній державній адміністрації відбувся діалог з питань роботи Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови Державної екоінспекції Єгором Фірсовим.

На даний час продовжується практика затримки морських суден у пунктах пропуску через державний кордон на вимогу Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу. "Наслідком цього є істотні збитки для судновласників, які пов’язані із простоєм судна", – зазначають в ОДА.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови Державної еко-інспекції Єгор Фірсов запропоновав представникам голів відповідних територіальних органів подати заяву про звільнення за власним бажанням. На що отримав відмову.

В результаті було прийнято рішення створити робочу групу, куди входитимуть представники ОДА, юристи, представники бізнесу та громадськості. Робочою групою будуть опрацьовані відповідні нормативно-правові акти для вироблення механізму та правил взаємодії між АМПУ, Державної екологічної інспекції Кримсько-Чорноморського округу в портах України, бізнесменами та судновласниками. "Засідання відбудеться найближчим часом", – пообіцяли одеські чиновники.

Джерело

 

Рассказать

Читайте также