Мешканець Лиманщини власними силами облагороджує населений пункт

27.03.2019 16:52
593
Олексій Леонтьєв, активіст з села Переможне Лиманського району Одеської області, не тільки витрачає власні кошти і час на благоустрій рідного села, але й намагається підключити до цього громадськість.

Наразі він планує привести до ладу дитячий майданчик. А далі – пофарбувати і відремонтувати дитячі гойдалки та турніки, сконструювати навіс, облаштувати місця для відпочинку силами місцевих жителів. Пісочницю та грибок-навіс над нею Олексій планує зробити сам. Він особисто збирає кошти від всіх небайдужих мешканців села аби закупити необхідне приладдя.

Досить звинувачувати сільраду чи владу. Якщо ми самі хочемо змінити своє життя, треба почати з себе, - висловився Олексій на своїй сторінці в соціальній мережі.

<

Рассказать

Читайте также

Дайджест

08.09.2018
585
Подрядчик, построивший сгоревший корпус «Виктории», не явился в суд, а его адвокаты заявили отвод судье. Подробнее... Пять лет тюрьмы с конфискацией: в ...
Труханов снова передумал: в одесском общественном транспорте смогут ездить только избранные
24.03.2020
732
В мэрии Одессы дезавуировали сегодняшнее заявление директора муниципального департамента транспорта Александра Илько. Как отмечается в новом сообщении ...