Бойко не виключив об'єднання з Тимошенко

22.03.2019 14:34
641
Екс-регіонал і кандидат у президенти Юрій Бойко (самовисуванець) в ефірі телеканалу NewsOne заявив, що не виключає об'єднання з лідером Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко, якщо «буде посил до миру».

На запитання журналіста, чи теоретично він готовий об'єднатися з Тимошенко, Бойко відповів: «Якщо буде посил до миру, то так».

Він також вказав, що він готовий формувати коаліцію з тим, «хто буде з нами згоден, хто буде робити кроки для миру в країні й тим, хто буде захищати економічні інтереси».

На запитання, чи готовий він об'єднуватися з частиною «Опозиційного блоку» — «Опозиційною платформою — За життя», Бойко вказав, що виборець заслуговує на «єдиний опозиційний фронт».

«Ми простягнемо їм руку, якщо вони зрозуміють, що треба відповідати на запит виборця та об'єднуватися ... Ми готові до об'єднання в майбутньому, щоб відстояти інтереси виборців», — сказав Бойко.

Раніше екс-регіонал і кандидат у президенти Юрій Бойко (самовисуванець) в інтерв'ю українським телеканалам розповів про свій спосіб досягнення миру на Донбасі. Він виступив за напрацювання пропозицій щодо способу врегулювання конфлікту «з протилежною стороною», а потім винесення цих пропозицій на референдум.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

 

За матеріалами сайту Громадське<

Рассказать

Читайте также