YouTube покаже, скільки часу ви витрачаєте даремно

28.08.2018 17:30
382

Сервіс YouTube продовжує випускати більше інструментів, які дають користувачам більш чіткий огляд їх звичок та повсякденних справ. Коли користувачі відкривають своє меню облікового запису, вони тепер будуть бачити оновлений профіль, який показує кількість часу, який вони витратили на перегляд відео за день, і навіть тиждень.

"Наша мета - краще усвідомити час, витрачений на YouTube, щоб ви могли приймати обгрунтовані рішення про те, як ви хочете, щоб YouTube найкраще вписувався у ваше життя", - пише компанія в своєму блозі. Однак компанія дозволить відключити цю функцію, якщо ви не хочете турбуватися з-за витраченого часу даремно.

Новий, більш детальний профіль користувача входить у додаток до інших останніми функцій, які YouTube створює, щоб допомогти своїм користувачам "краще зрозуміти їх технологічне використання, зосередитися на тому, що саме головне, і відключити деякі речі, коли це необхідно".

YouTube приєднується до іншій технологічних гігантів, включаючи материнську компанію Google, Apple, Facebook і Instagram, додаючи більш детальну інформацію та прозорість щодо часу, який користувачі витрачають на певні програми та сервіси. Як завжди, робота з інформацією залежить від вас, але принаймні тепер вона легко доступна.

За матерiалами сайту Znaj.ua

Рассказать

Читайте также

Дайджест

22.03.2018
535
Отчуждение (передача в аренду или приватизации) коммунальной собственности отныне будет осуществляться только через аукционы. Такое решение приняли ...