Wizzаir запустить п'ять нових рейсів з України

30.08.2018 13:41
437

Угорський бюджетний авіаперевізник Wizzair запустить п’ять нових рейсів з України: три з Києва та два — зі Львова. Про це заявив виконавчий віце-президент і заступник гендиректора компанії Стівен Джонс.

З Києва будуть рейси до Риги (з 2 березня 2019 року), Бремена (з 1 березня) та данського Біллунна (з 1 березня), де розташований знаменитий Legoland.

Зі Львова - до Копенгагена (з 3 березня) та до Франкфурт-Хана (з 14 грудня 2018 року).

Згідно з інформацією на сайті компанії, квиток на перший рейс до Риги коштуватиме від 1,8 тисячі гривень, Бремена - 1,2 тисячі гривень, Біллунна - 1,5 тисяч гривень.

Квиток на перший рейс зі Львова до Копенгагена коштуватиме від 2 129 гривень, до Франкфурт-Хана - від 1 519 гривень.

Ціна на квитки змінюються залежно від попиту та наявної пропозиції, оскільки компанія прагне заповнити всі місця.

У Києві компанія розмістить новий літак, який стане четвертим в цьому аеропорту. З його допомогою компанія збільшить кількість рейсів Київ-Лісабон до трьох на тиждень.

Так загальна кількість напрямків Wizzair з Києва сягне 26, а зі Львова - десяти.

Компанія також розглядає можливість рейсів з аеропорту Херсона, але це залежатиме, серед іншого, від можливості місцевої злітної смуги приймати літаки Wizzair.

Вихід Ryanair

3 вересня діяльність на українському авіаринку розпочне інший бюджетний авіаперевізник Ryanair, запустивши рейс з Києва до Берліна.

Коментуючи це, пан Джонс, заявив, що Wizzair вважає конкуренцію позитивним явищем.

Рассказать

Читайте также

Дайджест

11.04.2018
288
Сегодня днем на подоконнике Всемирного клуба одесситов на Маразлиевской установили очередную скульптуру из серии «Одесские коты». Подробнее... ...