В Одессе «самооборонцы» и полиция задержали воров

10.08.2018 12:06
607

Вот такую банду, у которой, по их же словам, есть «важные покровители», которые, даже могут УВОЛИТЬ ПОЛИЦЕЙСКИХ, удалось задержать активистам «Самообороны Одессы» при помощи полицейских, несших вахту на пункте «Двух Столбов».

Фото Самооборона Одесса

Из рассказа очевидцев и участников этого задержания активистов «Самооборона Одесса»: —

ЗАХИСТИМО СВОЄ МІСТО РАЗОМ!
Сьогодні активісти «Самооборони Одеси» запобігли скоїнню злочину.

На Біляївській трасі біля 22 км після тривалої погоні хлопці зупинили дві вантажівки з краденими водопроводними трубами.

Фото Самооборона Одесса

Злочинці впевнені в силі своїх покровителів, вели себе дуже зухвало, навіть загрожували поліцейським з пункту 2-х Стовбів , які допомогли зупинити злодії звільненням. Водій червоної фури під час погоні намагався скинути машину активістів з траси. Водій синьої тікав, кинувши машину. Але всіх затримали і водіїв вантажівок, і спортивних хлопців охорони. Охоронці правда кажуть на рибалку їдемо, але чогось не проїхали мимо, намагались визволити водіїв та вантажівки з краденими трубами.

Фото Самооборона Одесса

Викликали поліцію, обставини з’ясовуються.
Є такий «бізнес» вирити з землі труби для комунікацій та здати на металобрухт. Сотні кілометрів труб, які повинні мінятись згідно певних правил, просто крадуть, розриваючи ексковатором котловани.

Фото Самооборона Одесса

Ніяких податків та соціальних платежів з доходів звичайно ніхто не платить.
А тут ще вийшло цікаво. Наші втікачи вирили та вирізали труби з резервного каналу водопостачання Одеси. Не старі списані, а резервні комунікації порізали на металобрухт.

Шкода, що затримали тільки виконавців. Хозяї сидять у провладних кабінетах, бо не кожен має доступ до планів прокладення комунікацій».

 

 

 

Источник: Инфопорт

Рассказать

Читайте также

Дайджест

18.01.2019
468
Сегодня у мэра Одессы Геннадия Труханова день рождения - ему исполнилось 54 года. Он его встречает в Малиновском районном суде, где рассматривают дело о ...