Рада повертається до роботи: які законопроекти розглянуть першого тижня

31.08.2018 15:00
614

4 вересня 2018 року відбудеться відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання. Про це повідомило Інформаційне управління Апарату ВРУ.

«Відповідно до статті 83 Конституції України, відкриття дев’ятої сесії Верховної Ради України восьмого скликання відбудеться 4 вересня 2018 року о 10-й годині в сесійній залі Верховної Ради України (м. Київ, вулиця М. Грушевського, 5)», – йдеться у повідомленні.

Реєстрація народних депутатів розпочнеться цього дня о 9-й годині в кулуарах сесійної зали.

Як йдеться у розкладі засідань Верховної Ради України на 4-7 вересня 2018 року, у вівторок, 4 вересня у першому читанні депутати мають розглянути законопроект № 5699 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності і законопроект № 7538 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони винаходів та корисних моделей.

Також у проекті порядку денного – повторне перше читання проекту Закону № 6424-д про внесення змін до Житлового кодексу Української РСР та інших законодавчих актів України щодо забезпечення прав власників (користувачів) приміщень жилого будинку і друге читання законопроекту № 5395-д про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань.

На середу 5 вересня заплановані питання ратифікації та законопроект № 4591 про Установу бізнес-омбудсмена (друге читання).

У четвер 6 вересня Рада має розглянути питання національної безпеки та оборони, зокрема законопроект № 6268-1 про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців (друге читання) і законопроекти № 7017 і 7017-1 про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо відповідальності за незаконне перетинання державного кордону (перше читання).

Окрім того, у порядку денному перше читання мають пройти урядовий проект Закону № 7286 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху і законопроект № 8336 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності.

Рассказать

Читайте также