Пожежа у таборі "Вікторія": потрепілі вимагають майже чотири мільйони компенсації

23.10.2019 10:48
527

Таку заяву зробив представник юридичного департаменту Одеської міськради Віталій Юраш зробив у Київському райсуді Одеси, що розглядає цивільні позови потерпілих про відшкодування матеріальної і моральної шкоди за порушення вимог протипожежної безпеки у комунальному закладі "Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс Вікторія", повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Одеська міськрада вже надала багатомільйонну допомогу родинам загиблих: виділено кожній з родин по 200 тисяч гривень, а також допомогу на поховання - в розмірі 150 тисяч і по 20 тисяч гривень - постраждалим внаслідок пожежі", - сказав Юраш.

Також він додав, що ексдиректор табору Петрос Саркісян не є посадовцем міськради чи її виконавчих органів, і сам має нести відповідальність за порушення правил протипожежної безпеки, якщо суд визнає його винним.

Саркісян також заперечив проти задоволення позову і запропонував потерпілим "пред’явити свої позови щодо компенсації шкоди художньому керівнику танцювального колективу "Адель" Тетяні Єгоровій", яка, на його думку, винна у пожежі. Нібито, вона залишила в своїй кімнаті увімкненим електрокип’ятильник, що розплавився і міг стати джерелом займання.

"37 родин потерпілих внаслідок пожежі у комунальному оздоровчо-спортивному комплексі "Вікторія" просять суд задовольнити подані вимоги про відшкодування відповідачами - Одеською міськрадою, департаментом освіти і науки, ексдиректором закладу Петросом Саркісяном та адміністрацією КЗ "Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс "Вікторія" - матеріальної та моральної шкоди в розмірі 3 мільйони 900 тисяч гривень. Пакет документів, які підтверджують заподіяну позивачам шкоду, суду надані", - повідомив адвокат Стоянов, що відстоює інтереси групи родин, діти яких перебували у "Вікторії" під час нічної пожежі.

Як повідомлялося, 18 жовтня суд заслухав також позов до Одеської міськради з боку Одеської облпрокуратури, яка виступила позивачем в інтересах потерпілих від пожежі родин і вимагає стягнути з ексдиректора КЗ "Одеський міський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс "Вікторія" Саркісяна 7 мільйонів 593 тисячi гривень.

Під час нічної пожежі 15 вересня 2017 року в одному з корпусів дитячого комплексу "Вікторія" загинули троє дівчат - вихованки танцювального колективу "Адель" - Соня Мазур, Сніжана Арпентьєва та Анастасія Кулініч. Суд уже визнав винною у скоєнні злочину старшого вихователя табору "Вікторія" Наталю Цокур (Янчик).

Також було взято під варту ексдиректора комплексу Петроса Саркісяна, якому слідством інкриміновано порушення правил протипожежної безпеки в дитячому таборі, що призвело до пожежі й загибелі дітей. Суд оголосив підозру й ексначальнику та інспектору Київського райвідділу ДСНС Валерію Дьяченку та Леоніду Бондарю, директору будорганізації Станіславу Чернишову, що є відповідальним за спорудження дерев'яних корпусів "Вікторії", та колишньому віцемеру Одеси Зінаїді Цвірінько.

Джерело

Рассказать

Читайте также

ОГА встаёт на защиту виноделов

18.01.2016
540
Советник главы Одесской облгосадминистрации Саша Боровик заявил, что ОГА проведёт расследование случившегося в доме французского винодела Кристофера ...