Бойко не виключив об'єднання з Тимошенко

22.03.2019 14:34
527

Екс-регіонал і кандидат у президенти Юрій Бойко (самовисуванець) в ефірі телеканалу NewsOne заявив, що не виключає об’єднання з лідером Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлією Тимошенко, якщо «буде посил до миру».

На запитання журналіста, чи теоретично він готовий об'єднатися з Тимошенко, Бойко відповів: «Якщо буде посил до миру, то так».

Він також вказав, що він готовий формувати коаліцію з тим, «хто буде з нами згоден, хто буде робити кроки для миру в країні й тим, хто буде захищати економічні інтереси».

На запитання, чи готовий він об'єднуватися з частиною «Опозиційного блоку» — «Опозиційною платформою — За життя», Бойко вказав, що виборець заслуговує на «єдиний опозиційний фронт».

«Ми простягнемо їм руку, якщо вони зрозуміють, що треба відповідати на запит виборця та об'єднуватися ... Ми готові до об'єднання в майбутньому, щоб відстояти інтереси виборців», — сказав Бойко.

Раніше екс-регіонал і кандидат у президенти Юрій Бойко (самовисуванець) в інтерв'ю українським телеканалам розповів про свій спосіб досягнення миру на Донбасі. Він виступив за напрацювання пропозицій щодо способу врегулювання конфлікту «з протилежною стороною», а потім винесення цих пропозицій на референдум.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

 

За матеріалами сайту Громадське

Рассказать

Читайте также

Безвиз для Украины под угрозой

21.12.2017
737
Еврокомиссия обнародовала ряд требований, невыполнение которых может стоить Украине потерей безвизового режима. И удовлетворить эти требования Киев должен ...

Дайджест

01.10.2018
356
Зоозащитники Одессы присоединились ко Всеукраинскому маршу за права животных. Колонна из 30 человек прошлась по центральным улицам города, скандируя свои ...